تیشرت مناسب برای مردان چاق

تیشرت مناسب برای مردان چاق

انتخاب لباس مناسب، یکی از روش‌های افزایش اعتماد به نفس، راحتی و جذابیت ظاهری است. در میان البسه آقایان، تیشرت نقش مهمی ایفا می‌کند. این لباس‌های ساده و راحت، در هر رویداد و هر بخشی از جهان کاربرد دارند. با این توصیف، انتخاب تیشرت مناسب برای مردان در استایل‌ها و فرم‌های بندی مختلف اهمیت دارد. به همین منظور در ادامه این نوشته از وطن پوشاک راهنمای انتخاب تیشرت مناسب برای مردان چاق را ارائه می‌کنیم.

راهنمای خرید تیشرت مردانه برای افراد چاق

خرید تیشرت مردانه برای همه افراد خصوصا آقایانی که توپر هستند می‌تواند کمی چالش برانگیز باشد. برندهای زیاد،  مدل‌های مختلف، نبود سایز مناسب و مواردی این چنین یه سختی ماجرا اضافه می‌کنند. به همین دلیل زمان خرید تیشرت مناسب برای مردان چاق باید به نکاتی توجه کنیم که مهمترین آنها عبارتند از:

جنس تیشرت

یکی از مهم ترین نکات زمان خرید تیشرت مردانه، جنس پارچه آن است. در واقع پارچه، نقش مهمی در راحتی و ظاهر لباس ایفا می‌کند. در صورتی که می‌خواهیو تیشرتی مناسب با بدن خود داشته باشید، از پارچه‌های نرم و الاستیک استفاده کنید. این جنس با بدن سازگاری بهتری دارند که می‌تواند راحتی شما را تضمین کند.

اندازه مناسب

زمان خرید از تولیدی تیشرت مردانه یا بوتیک‌ها باید به اندازه لباس توجه ویژه داشته باشید. بهتر است تیشرت هایی با قالب‌های مناسب و بدون شلوغی های بسیار انتخاب کنید. برای اطمینان از اندازه یا باید لباس را پرو کنید و یا باید از جدول‌های اندازه گیری استفاده کنید. در این حالت است که اندازه بخش‌های مختلف بدن نیز اهمیت پیدا می‌کند.

مثلا تیشرت مناسب برای مردان چاق باید طول درستی داشته باشد. در واقع لازم است تیشرت‌هایی با طول مناسب و کمی بلندتر از نیمه بدن انتخاب شود که بدن را به خوبی بپوشاند و ظاهر را جلوه ای جذاب دهد. توجه کنید اندازه تیشرت باید به گونه‌ای انتخاب شود که نه بسیار شل باشد و نه بسیار چسپیده به بدن. بلکه باید به طور مناسبی با اندازه‌های دقیق روی بدن قرار بگیرد.

تنوع رنگ تیشرت مناسب برای مردان چاق

در انتخاب تیشرت تنوع رنگی اهمیت زیادی دارد. علاوه بر سایز باید با پوست هر فرد هم تناسب داشته باشد. مثلا آقایان با پوست تیره می‌توانند از تیشرت های با رنگ روشن بهترین استفاده را ببرند. در کل برای مردانی که هیکل درشت دارند، استفاده از رنگ‌های روشن‌تر و زنده به ظاهر جذابیت بهتری می‌دهد. همچنیم ترکیب رنگ و الگوهای خاص می‌تواند طراوتی به استایل افراد دهد.

الگوها و طرح‌های منحصر به فرد

در راهنمای خرید تیشرت مردانه، به بخش جالبتری می‌رسیم. اجازه دهید بگویم برای انتخاب تیشرت مناسب برای مردان چاق جسارت داشته باشید. از الگوها و طرح‌های متنوع استفاده کنید. این الگوها می‌توانند توجهرا به جزئیات ظاهری مانند یقه، دکمه‌ها یا جزئیات طراحی جلب کنند. مثلا می‌توانید از تیشرت های دارای الگوهای خطوط عمودی، زیکزاک یا گل‌دار استفاده کنید. البته جزییات تزئینی استثنایی هم می‌تواند توجه‌ها را جلب کند. این جزئیات به تیشرت شخصیت می‌دهند که می‌تواند ظاهر شما را متفاوت جلوه دهد.

 

تیشرت برای مردان چاق

اندازه‌گیری تیشرت مناسب برای مردان چاق

برای داشتن انتخاب صحیح خصوصا برای خرید از تولیدی تیشرت مردانه یا خرید اینترنتی، باید اندازه‌های دقیقی داشته باشید. بخش‌های مهم اندازه گیری برای انتخاب تیشرت مناسب عبارتند از:

 • بلندی و قد مورد نظر
 • اندازه عرض سینه
 • اندازه گیری دور بازو
 • عرض شانه‌ها
 • اندازه کمر

دقت کنید که در زمان اندازه گیری باید در حالت طبیعی ایستاده باشید. در این حالت می‌توان سایز مناسب را پیدا کرد که انتخاب موفقی برای مردان چاق خواهد داشت.

خرید تیشرت سایز بزرگ از تولیدی تیشرت مردانه

در راهنمای خرید تیشرت مردانه باید به خرید از تولیدی هم اشاره داشت. اگر به دنبال پیدا کردن تیشرت مناسب برای مردان چاق هستید، باید بدانید که انتخاب تی‌شرت مناسب می‌تواند ظاهر شما را شگفت انگیز کند و بر شخصیتتان نیز تاثیری مثبت داشته باشد. در بخش‌های قبل اشاره کردیم که با توجه به چند ویژگی خاص می‌توانید تی‌شرت خود را به صورت خلاقانه تری انتخاب کنید. اما برای خرید از تولیدی تیشرت مردانه چند نکته مهم را باید مد نظر داشته باشید. این موارد به شرح زیر هستند:

 • طراحی با کیفیت و جذاب
 • جنس مناسب پارچه استفاده شده در تولیدی
 • برش‌های دقیق و دوخت تمیز
 • پرداخت و اضافه کردن فاکتورهای ظاهری
 • کیفیت بالای تیشرت
 • بسته بندی مناسب

تیشرت پوشاکی ساده اما بسیار پرکاربرد است. پس نباید از کنار انتخاب صحیح آن به سادگی گذشت. از این رو در خرید تیشرت به مولفه‌های اشاره شده توجه کنید.

سخن آخر

اهمیتی ندارد که چه اندازه و شکل بدنی دارید، در هر حالت انتخاب تیشرت مناسب می‌تواند استایل شما را به خوبی بیان کند. در این نوشته نیز برای انتخاب درست تیشرت مناسب برای مردان چاق، جزئیاتی در زمینه طرح، اندازه، رنگ، شرایط خرید و غیره بیان کردیم که می‌تواند به زیبایی ظاهری افزاد بیافزاید.

5/5 - (1 امتیاز)
این نوشته در blog ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

Call Now Button